PWSTE - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 8 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 27 dni temu
 
POCZTA DLA STUDENTÓW
 

Informujemy że do logowaniu do poczty studenckiej (poczta.s.pwste.edu.pl) nie należy używać hasła z USOSweb. Hasła z USOSweb nie pozwalają na dostęp do poczty studenckiej.

Hasło do poczty można ustawić za pomocą serwisu mailpasswd. Jeśli logowanie do USOSweb jest poprawne to można przez opcję "Ustawienie hasła" ustawić nowe hasło do poczty. Opcja "Resetowanie hasła" pozwala na zresetowania hasła poprzez otrzymanie wiadomości na prywatne konto mail. W treści wiadomości znajduje się odnośnik, który pozwoli na ustawienie nowego hasła do poczty studenckiej

 

 

 

KOMUNIKAT
  W związku z aktualną sytuacja epidemiologiczną, zgodnie z Zarządzeniem nr 34/2021 Rektora PWSTE w Jarosławiu z dnia 18.03.2021 r. wprowadzono na Uczelni obowiązek realizacji wszystkich zajęć w trybie zdalnym, z wyłączeniem kierunku pielęgniarstwo w terminie od 22.03.2021 r. do 03.05.2021 r. Szczegóły w zarządzeniu poniżej:
https://usosweb.pwste.edu.pl/pliki/zarz_rekt_2021.pdf
 
 
KOMUNIKAT dotyczący wniosków w postaci elektronicznej
 

Szanowni Studenci,
Uczelniana Komisja do spraw Zapewnienia i Oceny Jakości Kształcenia prowadzi badania ankietowe w celu poznania opinii studentów na temat organizacji praktyk zawodowych odbywanych w zakładzie pracy.Zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. Zebrany materiał będzie wykorzystany w doskonaleniu jakości kształcenia na Uczelni. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytania ankietowe i dokonanie rzetelnej oceny.
Ankieta będzie dostępna od 2021-03-15 do 2021-03-29
Ankieta jest w pełni anonimowa.
Kliknij w ten link, aby przejść do ankiety:

  1. Hotelarstwo i Animacja Czasu Wolnego I rok I semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/172/
  2. Pedagogika III rok V semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/173/
  3. Filologia III rok V semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/176/
  4. Administracja I rok I semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/171/
  5. Pedagogika I rok I semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/174/
  6. Pedagogika II rok III semestr https://ankieter.pwste.edu.pl/surveys/175/
 
 
KOMUNIKAT dotyczący wniosków w postaci elektronicznej
 

Szanowni Studenci,
informujemy, że od 15.02.2021 r. (tj. poniedziałek) uruchamiamy w systemie USOSweb możliwość składania wniosków w postaci elektronicznej (bez konieczności składania ich w wersji papierowej).
Dostępne wnioski:
- wniosek o powtarzanie przedmiotu/semestru (wniosek będzie można zarejestrować od 22 lutego),
- wniosek o urlop,
- wniosek o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej.

Oferta wniosków będzie na bieżąco aktualizowana.
W okresie przejściowym dopuszczalne jest także składanie wniosków w wersji papierowej.
Lokalizacja w USOSweb: DLA WSZYSTKICH » Wnioski

 
 
KOMUNIKAT dotyczący programu „Legia Akademicka" – edycji 2021
 

Z napływających dotychczas informacji z Biura do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" wynika, że Ministerstwo Obrony Narodowej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji i Nauki, zamierza kontynuować w bieżącym roku ochotniczy program szkolenia wojskowego studentów „Legia Akademicka".
Do udziału w programie może zgłosić się każda osoba spełniająca jednocześnie dwa warunki: posiada obywatelstwo polskie oraz jest studentem studiów I stopnia lub studiów II stopnia magisterskich.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że w PWSTE w Jarosławiu rozpoczęły się wstępne zapisy dla studentek i studentów, którzy są zainteresowani uczestnictwem w programie „Legia Akademicka". Zgłoszenia można przesyłać na adres poczty e-mail grzegorz.torbiczuk@pwste.edu.pl podając imię nazwisko, kierunek i rok studiów oraz kontakt telefoniczny.

 
 
Wytyczne prowadzenia zajęć w PWSTE
 

Prosimy o zapoznanie się wytycznymi do realizacji zajęć ze studentami.

 
 
Biblioteka PWSTE
 

Przypominamy wszystkim studentom i pracownikom uczelni, że od 1 października 2020 r.  Biblioteka PWSTE w Jarosławiu wznowiła swoją działalność i możliwe jest nie tylko wypożyczanie książek do domu, ale także korzystanie z obu czytelni z zachowaniem wszystkich dostępnych środków ochrony przed zakażeniem Covid-19. Aby dodatkowo podnieść bezpieczeństwo czytelników uruchomiliśmy automatyczną wrzutnię, która znajduje się przy wejściu do budynku i pozwala na zwrot książek również poza godzinami pracy Biblioteki. Osoby preferujące tryb zdalny zapraszamy do korzystania z naszych baz danych i zbiorów cyfrowych.

Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej Biblioteki https://e-biblioteka.pwste.edu.pl/

 
 
Odbywanie kwarantanny
 

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Rektora w w sprawie postępowania w przypadku odbywania przymusowej kwarantanny przez nauczycieli akademickich, inne osoby prowadzące zajęcia oraz studentów

 
 
Legitymacja ELS
 

Legitymacje studenckie dla I roku będą wysyłane pocztą na adres zamieszkania po ich wydrukowaniu (po złożeniu wniosku i opłaty przez studenta)

 
 
    Aplikacja mobilna systemu USOS

Aplikacja Mobliny USOS dla telefonów wyposażonych w system Android jest dostępna do pobrania w Sklepie Google Play.  Link do pobrania aplikacji
Polityka prywatności Mobilny USOS
Instrukcja instalacji