PWSTE - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 3 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 5 godzin temu
 
Ogłoszenie

 

Szanowni studenci

I, II, III, IV roku studiów Zapraszamy na szkolenie w sprawie stypendiówSzkolenie obejmuje:

- prezentację wprowadzenia danych do systemu USOSweb,

- zasady wypełniania wniosków i deklaracji o dochodach,

I termin: 24.10.2019 r. (czwartek) godz. 15:00 – Biblioteka, Aula Czerwona

II termin: 25.10.2019 r. (piątek) godz. 16:00 - CKA, aula

 
Ogłoszenie

 

 

Informujemy, że elektroniczne legitymacje studenckie będą przedłużane od dnia 22.10.2019 r. do 31.10.2019 r. w godzinach 8:00 do 15:00  w pok. nr 9 w Centrum Obsługi Studentów (sobota od godz. 8:00  do 12:00 w pok. nr 5). Istnieje możliwość zbiorowego przedłużania ważności legitymacji studenckich. Warunkiem skorzystania z takiej formy jest wyrażenie zgody przez Starostę grupy i studentów na zebranie i dostarczenie legitymacji celem ich podbicia. Studenci mają również możliwość osobistego podbicia legitymacji. W tym celu muszą zgłosić się do Centrum Obsługi Studentów (pok. nr 9) w wyznaczonych terminach.

 

 
Ogłoszenie

 

Informujemy że w serwisie ankieter (http://ankieter.pwste.edu.pl) prowadzona jest ankieta w celu ustalenia terminów szkolenia z obsługi wniosków stypendialnych składanych przez system USOS. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na tą ankietę.

 
Ogłoszenie

 

Szanowni Państwo,

wybory odbędą się w dniu 29 października, zaś chętni kandydaci mogą aplikować za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej link . Nabór potrwa jeszcze przez 7 dni. Zakończy się bowiem 21 października.W przypadku pytań, studenci mogą kierować wiadomości mailowo na adres konrad.bajdak@usspwste.pl lub kontaktować się telefonicznie pod nr 660 509 483

 
Ogłoszenie

 

we wtorki Centrum Obsługi Studentów będzie czynne w godzinach 8:00-16:00. Pozostałe dni bez zmian.
 
Legia akademicka

 

PWSTE w Jarosławiu organizuje kolejną edycję edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej. Do programu przystąpić może studentka i student (studiów pierwszego stopnia, studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich) uczelni publicznej i niepublicznej dowolnego roku studiów, który posiada obywatelstwo polskie. Program obejmuje dwie części szkolenia. Część teoretyczną realizowaną przez uczelnie zgodnie z opracowanym przez Ministra Obrony Narodowej programem szkoleniowym oraz część praktyczną (ćwiczenia wojskowe) organizowaną przez Ministra Obrony Narodowej.
Spotkanie studentów z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jarosławiu odbędzie się w dniu 15 października 2019 roku o godzinie 10.00 w Sali W9 budynek J4.

Zapraszamy zainteresowanych.

 
Ogłoszenie

 

Wnioski o indywidualną organizację studiów należy złożyć w Centrum Obsługi Studentów do 09.10.2019 r. (środa do godz. 18:00)

 
Informacja

 

dla studentów PWSTE w Jarosławiu o stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Załączniki:

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

 
 OGŁOSZENIE
 

Wprowadzono zmiany dotyczące:

nowego regulaminu świadczeń dla studentów

terminów składania wniosków o świadczenia dla studentów na rok akademicki 2019/2020. 

przyznawania świadczeń dla studentów od roku akademickiego 2019/2020

 

 
 
Informacja

 

o elektronicznym składaniu wniosków o stypendia. Moduł do składania oświadczeń o dochodach za 2018r będzie dostępny od 9 września 2019r. Moduły do obsługi wniosków o stypendia zostaną uruchomione po dostosowaniu ich do wymogów Ustawy 2.0, prawdopodobnie pod koniec września 2019r.

Załączniki do oświadczeń

Strona z instrukcją wypełniania oświadczenia o dochodach

Pomoc merytoryczna: Centrum Obsługi Studentów

Pomoc techniczna:  Dział Informatyki
 
Ogłoszenie

 

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam ofertę stypendiów DAAD (Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej) w roku akademickim 2020/2021. W imieniu Pana Prorektora ds. studenckich dra inż. Ryszarda Pukały uprzejmie proszę o zapoznanie się z nią i rozpowszechnienie jej wśród studentów i pracowników.

Załącznik

 
 
Ogłoszenie
 

Informujemy, że elektroniczne legitymacje studenckie oraz ich duplikaty będą  wydawane po  wgraniu aktualnego zdjęcia do systemu USOSweb, po akceptacji zdjęcia należy w systemie wypęłnić wniosek oraz uiścić opłatę  na indywidualne konto studenckie. Aby sprawdzić imdywidualne konto bankowe należy kliknąc w sekcje DLA STUDENTÓW → Płatności ( model FK) → Konto bankowe uczelni. 

Instrukcja wypełnienia:

Instrukcja

 

 
 
    Aplikacja mobilna systemu USOS

Aplikacja Mobliny USOS na system Android jest dostępna do pobrania w Sklepie Google Play. 

Link do pobrania aplikacji
Polityka prywatności Mobilny USOS
Instrukcja instalacji

 

 
 
    Ogłoszenie
 

w sprawie składania wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2019/2020

Studenci studiów stacjonarnych zainteresowani składaniem wniosków o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2019/2020 mogą je składać w terminie od 21 maja 2019 r. do 16 lipca 2019 r.

Załączniki:

Formularz wniosku

Załącznik nr 6 do regulaminu

WAŻNE !!!

Wnioski wraz ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami należy składać w w/w terminie w Centrum Obsługi Studentów.