PWSTE - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 9 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 6 dni temu
 
Komunikat
 

W związku z decyzją Ministerstwa Zdrowia od 28 marca 2022 r. zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek. Nie dotyczy to podmiotów leczniczych - tam nadal będzie obowiązek zakrywania twarzy, w pozostałych miejscach, w których gromadzi się dużo osób, będą tylko rekomendowane. W związku z powyższym Wytyczne w sprawie wymogów dla zapewnienia bezpieczeństwa studentów i pracowników uczestniczących w zajęciach dydaktycznych dotychczas obowiązujące na PWSTE w Jarosławiu, zostają zawieszone do odwołania.

 
 
Informacja o ankietach
 

Studencie/Studentko
Uczelniana Komisja do spraw Zapewnienia i Oceny Jakości Kształcenia prowadzi badania ankietowe w celu poznania opinii studentów na temat organizacji praktyk zawodowych odbywanych w zakładzie pracy.Zwracamy się z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety. Zebrany materiał będzie wykorzystany w doskonaleniu jakości kształcenia na Uczelni. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na pytania ankietowe i dokonanie rzetelnej oceny.
Ankieta będzie dostępna do 2022-04-10
Ankieta jest w pełni anonimowa.
Kliknij w ten link, aby przejść do ankiety:

Studia I stopnia

 1. Filologia II rok
 2. Filologia III rok
 3. Hotelarstwo i animacja czasu wolnego II rok
 4. Kosmetologia II rok
 5. Kosmetologia III rok
 6. Praca socjalna II rok
 7. Praca socjalna III rok
 8. Zarządzanie III rok

Studia II stopnia

 1. Administracja I rok
 2. Administracja II rok
 3. Pedagogika I rok
 
 
Terminy konsultacji w semestrze letnim w Instytucie Ekonomii i Zarządzania
 

Lista konsultacji :

 1. Bezpieczeństwo Wewnętrzne 1 stopnia
 2. Bezpieczeństwo Wewnętrzne 2 stopnia
 3. Finanse i rachunkowość
 4. Zarządzanie 1 stopnia
 5. Zarządzanie 2 stopnia
 
 
Świadczenia dla studentów w roku akademickim 2021/2022
 

Studenci z Ukrainy mogą składać wnioski o zapomogę w systemie USOSweb do wniosków należy dołączyć:

 1. Załącznik nr 5
 2. Oświadczenie
 
 
Terminy zjazdów w semestrze letnim 2021/22 - IEZ
  Terminy zjazdów dla studentów studiów stacjonarnych realizujących zajęcia częściowo w soboty i niedziele realizowane przez Instytut Ekonomi i Zarządzania w semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022:
 
 
Terminy zjazdów w semestrze letnim 2021/22 - IHU
  Terminy zjazdów dla studentów studiów stacjonarnych realizujących zajęcia częściowo w soboty i niedziele realizowane przez Instytut Humanistyczny letnim w roku akademickim 2021/2022:
 
 
Ogłoszenie w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022
  W roku akademickim 2021/2022 kształcenie będzie prowadzone w formie kształcenia stacjonarnego z elementami kształcenia zdanego. Szczegóły określa Zarządzenie nr 65/2021 Rektora PWSTE w Jarosławiu z dnia 24 czerwca 2021 roku w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022.
Podczas zajęć odbywających się w trybie stacjonarnym należy przestrzegać Wytycznych w sprawie wymogów dla zapewnienia bezpieczeństwa studentów i pracowników uczestniczących w zajęciach dydaktycznych w czasie epidemii COVID-19 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu w roku akademickim 2021/2022.

Załączniki :

 1. Zarządzenie nr 65/2021 Rektora PWSTE w Jarosławiu z dnia 24 czerwca 2021 roku w sprawie organizacji kształcenia w roku akademickim 2021/2022
 2. Wytycznych w sprawie wymogów dla zapewnienia bezpieczeństwa studentów i pracowników uczestniczących w zajęciach dydaktycznych w czasie epidemii COVID-19 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu w roku akademickim 2021/2022.
 3. Załącznik nr 1 do Wytycznych w sprawie wymogów
 

 

 

KOMUNIKAT
 

W związku z aktualną sytuacja epidemiologiczną, zgodnie z Zarządzeniem nr 43/2021 Rektora PWSTE w Jarosławiu z dnia 27.04.2021 r. wprowadzono na Uczelni obowiązek realizacji wszystkich zajęć w trybie zdalnym, z wyłączeniem kierunku pielęgniarstwo w terminie od 04.05.2021 r. do 14.06.2021 r. Szczegóły w zarządzeniu poniżej:

Zarządzenie nr 43/2021 Rektora z 27.04.2021 r.

 
 
Wytyczne prowadzenia zajęć w PWSTE
 

Prosimy o zapoznanie się wytycznymi do realizacji zajęć ze studentami.

 
 
Biblioteka PWSTE
 

Przypominamy wszystkim studentom i pracownikom uczelni, że od 1 października 2020 r.  Biblioteka PWSTE w Jarosławiu wznowiła swoją działalność i możliwe jest nie tylko wypożyczanie książek do domu, ale także korzystanie z obu czytelni z zachowaniem wszystkich dostępnych środków ochrony przed zakażeniem Covid-19. Aby dodatkowo podnieść bezpieczeństwo czytelników uruchomiliśmy automatyczną wrzutnię, która znajduje się przy wejściu do budynku i pozwala na zwrot książek również poza godzinami pracy Biblioteki. Osoby preferujące tryb zdalny zapraszamy do korzystania z naszych baz danych i zbiorów cyfrowych.

Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie internetowej Biblioteki https://e-biblioteka.pwste.edu.pl/

 
 
    Aplikacja mobilna systemu USOS

Aplikacja Mobliny USOS dla telefonów wyposażonych w system Android jest dostępna do pobrania w Sklepie Google Play.  Link do pobrania aplikacji
Polityka prywatności Mobilny USOS
Instrukcja instalacji