Serwisy internetowe PWSTE Jarosław
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 10 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 125 dni temu

 

 

Ogłoszenie

W ramach wykupionych przez PWSTE subskrypcji, możliwe jest udostępnienie studentom i prowadzącym, niektórych licencji na oprogramowanie laboratoryjne wykorzystywane w PWSTE. Oprogramowanie dostępne jest wyłącznie dla studentów kierunków inżynierskich. Uzyskanie własnej licencji wymaga zwykle wypełnienia formularza lub założenia konta na serwerze producenta oprogramowania. Są to między innymi:

  1. Konto Microsoft Azure for education – dzięki któremu można uzyskać dostęp do szeregu programów i kursów. Z którego można pobrać licencje na systemy operacyjne (np. Windows 10, Windows Server ) i oprogramowanie ze środowiska Microsoft (poza pakietem Office). Procedura rejestracji tutaj.
  2. Konto Esri z dostępem do środowiska Arcgis dla kierunku Geodezja i Kartografia, dzięki któremu można pracować na mapach i danych GIS stworzony przez amerykańskiego producenta ESRI. Pakiet umożliwia tworzenie i przetwarzanie istniejących map, analizę danych przestrzennych oraz ich wizualizację oraz zarządzanie danymi w geobazach.Procedura rejestracji tutaj.

 

 

 

Procedura uzyskania programu Arcgis

 

  1. Załóż konto na portalu myesri.com, używaj adresu mail z domeny pwste.
  2. Pobierz program Arcgis Advanced 10.7.0
  3. Pobierz polska lokalizacje wraz z językiem link
  4. Kod aktywacyjny programu, wymagany przy instalacji, został rozesłany do studentów GiK 3 roku. Kod może być wysłany do kolejnych studentów GiK, wystarczy napisać na daniel.szegda@pwste.edu.pl

 

 

 

Procedura uzyskania programu Microstation

 

  1. Załóż konto na portalu Bentley Studentserver: link użyj tokena dla PWSTE: UbnVpLncQriHgfCrvgz2qsl2Bn5U7nF+XHwv10rYc1YBLhbFD2tg4A== używaj adresu mail z domeny pwste.edu.pl
  2. Dokończ procedurę rejestracyjną i czekaj na weryfikację administratora.
  3. Po pomyślnej weryfikacji pobierz program Microstation, przy uruchomieniu zaloguj się przy pomocy usługi Connect (login i hasło z serwera Bentley studentserver).

 

 

ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław tel: (16) 624 40 93 https://pwste.edu.pl kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-4 (2022-09-15)